Zaznacz stronę

Ksero wielkoformatowe

Italy, italian Xerox machine in an office

Oferujemy szeroki zakres naszych usług, takich jak:
– kopiowanie dokumentów,
– kserokopie oraz wydruki wielkoformatowe ,
– wydruki AutoCad,
– skanowanie rysunków technicznych, map,
– oprawa prac,
– laminowanie.

Świadczymy również szeroki wachlarz usług dodatkowych, pozwalających wykończyć prace typu: kserokopie lub wydruki wielkoformatowe poprzez składanie, docinanie i oprawę dokumentacji technicznej.

Szanując Państwa czas, dzięki zamówieniu on-line można złożyć zamówienie nie wychodząc z domu czy z biura. Prześlij nam swoje materiały do wydrukowania, ustal szczegóły, umów odbiór. Krótkie terminy i wysoka jakość to nasze atuty.

Posiadamy kompleksowy park maszyn drukujących i kopiujących. Każde zlecenie ksero i druku realizujemy z dbałością o każdy szczegół. Na jakość ostatecznego produktu przekłada się też najwyższa klasa stosowanych przez nas materiałów: papierów, tonerów i wszystkich pozostałych elementów. Wszystko to sprawia, że mogą nam Państwo zaufać, bez względu na to jakiego typu są to usługi.

W naszej pracy stawiamy zawsze na bezkompromisową jakość. Wierzymy, że zadowolony Klient jest podstawą udanej współpracy. Właśnie dlatego stale się rozwijamy, a swoją ofertę elastycznie dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Od wielu lat prowadzimy usługi przygotowywania materiałów szkoleniowo-konferencyjnych. Zaufało nam już wiele firm i instytucji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do współpracy!

Wpółpracujemy z

toshiba
sharp
samsung
ricoh
hp
epson
canon
brother

Kontakt

Adres

Biuromechanik
ul. Kraszewskiego 35
ul. Bojańczyka 17/19
87 800 Włocławek

Telefon

tel / fax 54 232 20 65
tel / fax 54 231 50 77
email: biuromechanik@wp.pl
email: biuromechanik@amb.biz.pl

Znajdź nas na:


  mapy google

  facebook